Чи має право міліція конфісковувати МД?

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Законодательство Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
andlot


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.08.2012
Сообщения: 325


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 13:14:44    Заголовок сообщения: Чи має право міліція конфісковувати МД? Ответить с цитатой

Всім привіт. Діло було так - поїхали ми з товаришем копати в ліс. Накопали пару десятків гільз, центнерик чорного металу, сіли перекусити - аж тут лісник. І здається нормально з ним переговорили, пояснили , що нічого поганого ми не робимо, і він спокійно пішов. Але при підході до машини нас чекав приємний сюрприз в вигляді дільничного міліціонера і його помічника. І тут почалося - ну все , вам капець, детектори забираєм, машину на штрафплощадку, складаємо протокол,їдемо в райвідділ, передаємо справу до слідчого , він відповідно в суд , одним словом - краще відразу повіситися. На наше запитання , в чому наша вина , було сказано, що ми порушили масу законів, і незаконно збираємо металолом (на що начебто потрібна ліцензія) , і проводимо незаконні археологічні розкопки , і саме головне - псуємо листяний покрив лісу, де є ціла купа дуже рідкісних рослин, ледь не едельвейсів (хоча які рідкісні рослини за 10 км від обласного центру?). Ну і почали складати протокол. Ця вся ситуація, яка на початку мені здавалася веселою і прикольною , щось миттю перестала мені подобатися. Ну і домовилися ми з ними на місці, як-то кажуть по-людськи. Але лишилося в мене одне запитання - чи мали вони право забирати МД? Я знайшов певні статті в адміністративному кодексі, під які теоретично могли підпадати наші дії. Ось вони
Стаття 65. Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка

Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,-
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Стаття 66. Знищення або пошкодження підросту в лісах

Знищення або пошкодження підросту в лісах -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до тридцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Стаття 74. Знищення або пошкодження лісоосушувальних канав, дренажних систем і шляхів на землях державного лісового фонду

Знищення або пошкодження лісоосушувальних канав, дренажних систем і шляхів на землях державного лісового фонду -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до сорока п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кінець цитати. Але ж ніде не сказано, що має бути конфіскація засобів, якими шкода завдавалася! А чому не конфіскувати крім МД ще й машину (я ж на ній приїхав) , або квартиру (я ж в ній спав (тобто готувався до правопорушення) перед поїздкою? Тому я просив би прояснити цю ситуацію людей , які точно знаються на цій темі або попадали в схожі ситуації. Отже , питання
1 Чи має міліція право везти нас в райвідділ, якщо при нас є документи , що посвідчують особу, ми підписали складений протокол і взагалі щиро розкаюємось в скоєному?
2 Чи має право міліція вилучати МД ?
3 Основне запитання - як найкраще діяти в схожій ситуації?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vladimir Nik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.03.2013
Сообщения: 1524


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 16:33:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шо опять засланый казачок?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
andlot


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.08.2012
Сообщения: 325


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 17:21:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Vladimir Nik писал(а):
Шо опять засланый казачок?

Це ви до чого? Тіпа - "Здается нам , мил человек , мусорок ты!" як казав герой Джигарханяна? На якій підставі? Не маєте що відповісти по суті запитання - тоді краще не пишіть нічого, а не сипте підозрами.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vladimir Nik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.03.2013
Сообщения: 1524


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 17:34:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

andlot писал(а):
Здается нам , мил человек

Как нельзя точно сказано...
Была тут уже такая история одна... Вот, прошу ознакомится:
http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=973666&postdays=0&postorder=asc&start=0
Если ошибся относительно "козачка" - прошу зла не держать.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
andlot


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.08.2012
Сообщения: 325


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 18:41:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Vladimir Nik писал(а):
andlot писал(а):
Здается нам , мил человек

Как нельзя точно сказано...
Была тут уже такая история одна... Вот, прошу ознакомится:
http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=973666&postdays=0&postorder=asc&start=0
Если ошибся относительно "козачка" - прошу зла не держать.

Зла не тримаю, ситуацію зрозумів І ваша ссилка на схожу тему мені допомогла, дещо стало зрозуміло. Отже аргумент поліцаїв про ліцензування збору металобрухту відпадає зразу. Вони і самі на цьому не дуже настоювали , просто я задав логічне запитання - а бомж , який на смітнику макулатуру збирає, теж має мати ліцензію? Вони нас щемили за нанесення шкоди лісові. І тут формально вони праві, хоч тої шкоди як кіт наплакав , все за місяць заросте (ями ми закопували). З прочитаного по наведеній ссилці зрозумів кілька речей :
1 Вимагати посвідчення поліцая (ми цього не робили)
2 Якщо справа йде до вилучення МД - вимагати понятих і акт прийомки (чи як воно там називається)
Але все-таки основні запитання залишилися - це чи мають поліцаї право забирати у райвідділ людей без посвідчення особи , ну і чи підлягають конфіскації засоби скоєння адмінпорушення
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
бульбулягли2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.09.2011
Сообщения: 2594


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 20:31:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

andlot писал(а):
Vladimir Nik писал(а):
andlot писал(а):
Здается нам , мил человек

Как нельзя точно сказано...
Была тут уже такая история одна... Вот, прошу ознакомится:
http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=973666&postdays=0&postorder=asc&start=0
Если ошибся относительно "козачка" - прошу зла не держать.

Зла не тримаю, ситуацію зрозумів І ваша ссилка на схожу тему мені допомогла, дещо стало зрозуміло. Отже аргумент поліцаїв про ліцензування збору металобрухту відпадає зразу. Вони і самі на цьому не дуже настоювали , просто я задав логічне запитання - а бомж , який на смітнику макулатуру збирає, теж має мати ліцензію? Вони нас щемили за нанесення шкоди лісові. І тут формально вони праві, хоч тої шкоди як кіт наплакав , все за місяць заросте (ями ми закопували). З прочитаного по наведеній ссилці зрозумів кілька речей :
1 Вимагати посвідчення поліцая (ми цього не робили)
2 Якщо справа йде до вилучення МД - вимагати понятих і акт прийомки (чи як воно там називається)
Але все-таки основні запитання залишилися - це чи мають поліцаї право забирати у райвідділ людей без посвідчення особи , ну і чи підлягають конфіскації засоби скоєння адмінпорушення
Задержать имеют право-до выяснения личности.По поводу металдодетектора - он НЕ запрещен,если Вы не копаете на арх.памятке.Это бытовая техникак как и мобильный тлф.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
andlot


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.08.2012
Сообщения: 325


СообщениеДобавлено: Sat May 18, 2013 21:48:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую бульбулягли2, тепер все стало ще простіше. Виробив для себе слідуючу тактику:
При затриманні вимагаємо в поліцаїв посвідчення особи, натомість показуємо свої документи. Натяк на незаконну підприємницьку діяльність і відсутність ліцензії на збір металолому відмітаємо зразу. Про археологічні розкопки - теж (на місці памятників археології не копаємо ніколи). Погоджуємося з тим , що незначно пошкодили травяний покрив і кореневу систему. Просимо в присутності понятих чітко зафіксувати ВСІ пошкодження , тобто ширину-глибину ВСІХ ям , степінь пошкодження ВСІХ кущів , причому з привязкою їх до якоїсь системи координат. Тільки тоді підпишемо протокол про адмін порушення. На спробу вилучення МД теж просимо запросити понятих і тонко натякаємо , що нам відоме поняття "перевищення службових повноважень" і ми знаємо , куди про такі речі сигналізувати. На пропозицію проїхати в райвідділ не погоджуємося, ми ж маємо при собі посвідчення особи і згідні підписати протокол, головне, щоб цей протокол був ПРАВИЛЬНО складений (тіпа от поїдемо ми в райвідділ, а за цей час хтось котловани понакопує, а ви потім це нам припишете).
Ну якось так. Велике прохання написати свої зауваження до цієї "легенди" і вказати , де є слизькі місця.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
предок


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.07.2009
Сообщения: 8411


СообщениеДобавлено: Sun May 19, 2013 09:11:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

andlot, у Вас нет никаких нарушений, если все ямки были засыпаны и доказать ничего нельзя. С Вас банально хотели сдоить деньги и нарушения высасывались из пальца. Вы должны идти в полный отказ и ничего не подписывать, а на вопрос, что делали в лесу сказать: гуляли и дышали свежим воздухом. Машину забрать на штрафплощадку тоже не имеют права. Вас просто развели на деньги, менты очень любят так подрабатывать. В самом худшем случае могут выписать штраф за повреждения лесного покрова, ну и что, а отбирать ничего не имеют права.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
andlot


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.08.2012
Сообщения: 325


СообщениеДобавлено: Sun May 19, 2013 09:36:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

предок , я думаю, що відмазуватись тіпа - гуляли по лісі , лопати принесли провітрити, металошукачі просто випробувати , металолом теж принесли з собою (щоб накачати м'язи в процесі носіння) нема змісту. Знаю з своєї бурхливої молодості , що поліцаї не люблять, коли з них роблять ідіотів. Думаю, що краще чесно в всьому признатися, і запропонувати два варіанти виходу - логічний (вони нас тупо відпускають) і по закону (описав в своєму попередньому пості). А те, що мєнти нас хотіли розвести на бабки - я ще вчора зрозумів. Але це їм не дуже і вдалося. Коли запахло жареним ми подзвонили до кого треба, той в свою чергу ще до кого треба, а вже той до дільничного , який нас і хапнув. Поліцаї нас і відпустили , правда попросивши компенсувати бензин, який вони потратили на виїзд. Ну я і дав їм 60 гривень. Але я думаю, що ці гроші вартують того, що я почитав майже всі теми по законодавству і тепер знаю свої права.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
baxchisaraj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.02.2011
Сообщения: 6626


СообщениеДобавлено: Sun May 19, 2013 10:16:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Ну я і дав їм 60 гривень.

Йопте, новий бізнес для них, вже не перший, приїдете в їх район наступного разу то візьмуть вже 120 і т.д.
Я з собою вожу завжди папірці з цієї теми http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=941649
Питання відпадають зразу... Якшо людина нормальна і адекватна
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
maskurid


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2011
Сообщения: 379


СообщениеДобавлено: Sun May 19, 2013 10:35:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Люди, не тупите так, прочитайте новый уголовно-процессуальный кодекс Украины и все станет на свои места. И еще НЕ ДАВАЙТЕ ДЕНЕГ НИКОГДА! так вы формально соглашаетесь с незаконно инкриминируемыми Вам деяниями и находитесь в сговоре. Как сказал baxchisaraj в следующий раз Вы заплатите вдвое и уже сами и без выяснения, а еще позже будете покупать абонемент на год на тот лес!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Игорь 62


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.10.2009
Сообщения: 3290


СообщениеДобавлено: Sun May 19, 2013 11:39:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Адвокат и прокуратура вам в помощь. Поганых ментов следует наказать.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DVDRAM


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2012
Сообщения: 616


СообщениеДобавлено: Wed May 22, 2013 20:37:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Господа, как вариант, предлагаю завести знакомого адвоката. Ну, там, водку с ним пейте, детей вместе в садик водите, или еще чего. И как только к вам люли в форме пристают, тут же звоните адвокату и советуйтесь прям на виду у "блюстителя закона". Ну и конечно читайте законы. У меня всегда в машине с собой папочка с распечатками всех законов касающихся копа. На всякий случай. Жизнь сейчас пошла такая, что без знания законов никак. У меня одного знакомого недавно гаишники развели на 4 штуки гривень за то, что он не знал, что отказ от прохождения теста на алкоголь, приравнивается к признанию вины.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Shashel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.05.2013
Сообщения: 1945


СообщениеДобавлено: Mon May 27, 2013 11:05:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DVDRAM
Добрый день! Буду признателен за перечень НПА (хочу тоже собрать такую папочку). С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yura19769


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.05.2012
Сообщения: 905


СообщениеДобавлено: Wed Jun 05, 2013 21:11:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Присоединяюсь к просбе DVDRAM
Добрый день! Буду признателен за перечень НПА (хочу тоже собрать такую папочку). С уважением
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Грыгорий


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.02.2013
Сообщения: 369


СообщениеДобавлено: Wed Jun 05, 2013 23:00:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня была похожая история, меня тоже хотели розвести на бабки или забрать мд, за то што я порчу шар листьев, а я им сказал што я не мд ево порчу а лопатой и предложыл забрать мою лопату с складанням протокола, на што они мне сказали все иди штоб мы тебя больше невидили! Ну я и пошол дальше рыть!Все еще од ментов зависит!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DVDRAM


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2012
Сообщения: 616


СообщениеДобавлено: Mon Jun 10, 2013 21:48:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хотел отксерить бумаги, но картриж накрылся.

Вообщем все документы с форума.

1. Выписки с законов об археологическом наследии и культурном наследии. статья 10, 35,

2. Письма из http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=941649

3. Списки памятников культурного наследия + заповедники http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=42727

4. 298 статья ук http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=5386

5. Статья гражданского кодекса 337 (Находки)

6. Статья про сбор металлолома.

7. Списки памятников наследия по Крыму http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=933571
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yura19769


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.05.2012
Сообщения: 905


СообщениеДобавлено: Mon Jun 10, 2013 22:01:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DVDRAM писал(а):
DVDRAM


Благодарю за помощь
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саша566666666


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2012
Сообщения: 2383


СообщениеДобавлено: Tue Jun 11, 2013 21:29:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DVDRAM писал(а):
Хотел отксерить бумаги, но картриж накрылся.

Вообщем все документы с форума.

1. Выписки с законов об археологическом наследии и культурном наследии. статья 10, 35,

2. Письма из http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=941649

3. Списки памятников культурного наследия + заповедники http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=42727

4. 298 статья ук http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=5386

5. Статья гражданского кодекса 337 (Находки)

6. Статья про сбор металлолома.

7. Списки памятников наследия по Крыму http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=933571


огромное спасибо!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Shashel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.05.2013
Сообщения: 1945


СообщениеДобавлено: Sat Jun 15, 2013 10:10:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DVDRAM
Спасибо
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Законодательство Украины Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы